Viscoderm
Viscoderm

Složení přípravku VISCODERM® Pearls


Je multifunkční potravinový doplněk, jehož cílem je poskytovat organismu celou řadu esenciálních látek pro dlouhodobou a účinnou podporu zvlášť citlivých struktur, jakými jsou pokožka, klouby a kardiovaskulární tkáně, které nejdříve podléhají stárnutí

Obsahuje tři funkční složky:
Hydrolyzovaný kolagen (kolagen, chondroitinsulfát, kyselinu hyaluronovou)
Pycnogenol ®
Koenzym Q10

Hydrolyzovaný kolagen
Kolagen je pro lidský organismus důležitým proteinem, je základní složkou kůže, svalů, šlach, vazů, cév a přispívá k pružnosti a tonu pokožky, vlasů a nehtů.
Chondroitinsulfát je základním stavebním kamenem pojivových tkání společně s kolagenem a kyselinou hyaluronovou.
Kyselina hyaluronová je v dnešní době nejpoužívanější látkou v estetické dermatologii, neboť je základní složkou metabolických funkcí kůže. Běžně biotechnologicky vyráběná kyselina hyaluronová má takovou molekulovou hmotnost, která neumožňuje vstřebávání ze zažívacího traktu po ústním podání. U přípravku VISCODERM® Pearls – doplňku stravy speciální výrobní proces tzv. enzymatické hydrolýzy garantuje nízkou molekulovou hmotnost (přibližně 0.005x106 Daltonů), která umožňuje dobrou absorpci, stejně tak i biologickou dostupnost.
Pycnogenol ® má vynikající biologické vlastnosti pro boj proti volným radikálům: napravují poškození kožních tkání způsobené oxidací, působí proti křehnutí vlásečnic, na enzymatické systémy, shlukování krevních destiček a regulují přeměnu a tvorbu kyseliny hyaluronové.
Koenzym Q10 působí jako antioxidační činidlo s přímým dopadem na volné radikály, zvyšuje buněčnou proliferaci a snižuje škodlivé účinky UV záření.

Užívání doplňku stravy, který obsahuje kyselinu hyaluronovou, chondroitinsulfát, kolagen, Pycnogenol ® a koenzym Q10, jako doplňková péče při aplikaci metody rejuvenace pleti pomocí přípravku VISCODERM® - nitrokožními injekcemi aplikované lékařem, umožňuje efektivní doplnění přirozeného odbourávání kyseliny hyaluronové v pokožce a zvyšuje buněčnou výměnu, tedy: zdraví, elasticitu, napětí a hydrataci pokožky.


Žádejte na pracovištích estetické dermatologie a chirurgie nebo v lékárnách. Prodejnu si můžete vyhledat i zde.

Navštivte také VISCODERM®      IBI, spol.s r.o. ® | Právní prohlášení      Povězte svým známým | Zprávy v tisku | Kontakt
počítadlo.abz.cz