Viscoderm
Viscoderm

O výrobci

SKUPINA IBSA
IBSA Institut Biochimique SA má silné postavení ve výrobě kyseliny hyaluronové v oblasti dermatologie, ortopedie, gynekologie a oftalmologie se širokým spektrem produktů, které uvádí na trh na celém světě. Od roku 1985 je uplatňována strategie pro optimalizaci hlavních aktivit společnosti, vývoj inovativních lékových forem pro zvýšení terapeutické účinnosti a tolerance se zaměřením na maximalizaci compliance pacienta a terapeutických výsledků.
Dnes je strategie společnosti daleko více orientovaná na výzkum a vývoj farmako-terapeutických systémů založených na integrovaných mechanismech účinku a vyžadujících nejmodernější technologii pro vytváření vhodných lékových forem především v následujících oblastech: Dermatologie (Ialuset®, Altergen®), reprodukční medicína (Fostimon®, Merional®), revmatologie, ortopedie a sportovní medicína a revmatologie (Sinovial®, Intragel®, Ialugen®, Condrosulf®, Flector®) a pneumologie (Solmucol®, Mucoxan®).
Dnes je IBSA globálně působící společností s maximálně specializovanými výrobními zařízeními.
V Itálii
IBSA má v Itálii dvě obchodní zastoupení IBSA Farmaceutici Italia srl a Amsa srl a dále Gelfi pharma International srl, což je výrobní zařízení podporující nejvyšší standardy kvality v sektorech léčiv, výživy (Viscoderm Pearls®) a výrobu zdravotnických prostředků. Gelfi pharma International vyrábí více než 500 000 předplněných injekčních stříkaček s kyselinou hyaluronovou ročně pro mezinárodní trh v souladu se zásadami správné výrobní praxe.
Certifikát a ISO
Gelfi pharma International získala certifikát UNI EN ISO 9001 (je to standard kvality ISO 13485) – specifický standard pro systém kvality zdravotnických prostředků.
Navštivte také VISCODERM® Pearls      IBI, spol.s r.o. ® | Právní prohlášení      Povězte svým známým | Zprávy v tisku | Kontakt
počítadlo.abz.cz